از چوب برای دکوراسیون پنجره ها استفاده کنید

کرکره ها،حفاظ ها و شیدهای چوبی از جنس بامبو و دیگر انواع چوب می توانند گزینه های شیک و مناسبی هم از لحاظ کاربردی و هم از لحاظ زیبایی برای دکوراسیون داخلی منزل  و پوشش پنجره ها در خانه باشند. انواع تجهیزات چوبی برای دکوراسیون پنجره ها، قیمت های متنوع دارند که بسته به نوع چوب استفاده شده متغیر است. 

استفاده از پرده های تزیینی چوبی برای تقسیم فضا

برای تفکیک و تقسیم فضا، استفاده از پرده های چوبی تزیینی یکی از بهترین و زیباترین ایده ها به شمار می آید.سبک دکوراسیون داخلی منزل شما هر چه که باشد می توانید گزینه ای مناسب با آن را از میان طیف گسترده ای از پرده های تقسیم کننده فضا انتخاب کنید.

برای آثار هنری خود و عکس های خانوادگی از قاب های چوبی استفاده کنید

چوب عنصری است که استفاده های نامحدود دارد.یکی از این استفاده ها ، قاب های چوبی است که از لحاظ سبک،مدل و رنگ تنوع بسیار زیادی دارند. برای به نمایش گذاشتن عکس های خود و همچنین نقاشی ها و دیگر آثار هنری خود از قاب های چوبی زیبا و متناسب با سبک دکوراسیون داخلی منزل،به سلیقه خود استفاده کنید.

با چوب های روشن فضای اتاق را بزرگ تر جلوه دهید

هنگام انتخاب رنگ چوب برای مبلمان و وسایل دیگر، حتما به میزان بزرگی و اندازه فضا توجه کنید.چوب هایی با رنگ روشن می توانند یک فضای کوچک را بزرگ تر جلوه دهند در حالی که چوب هایی با رنگ تیره از وسعت فضا می کاهند و آن را بسته تر نشان می دهند. اگر فضای مورد نظر شما بیش از اندازه کوچک است و همچنان می خواهید از چوب استفاده کنید ، با طیف های روشن چوب بازی کنید و با استفاده از چوب های روشن با شدت های مختلف به تفکیک فضا در قسمت های مختلف بپردازید.

چوب گزینه ای مناسب برای پیش بخاری شومینه است

استفاده از چوب برای فضای اطراف شومینه و لبه بالایی آن می تواند جله ای دلنشین و خوشایند را سبکب روستایی برای شومینه شما به وجود آورد. زیبایی و احساس خوشایند پیش بخاری چوبی شومینه شما در کنار شعله های آتش می تواند چندین برابر شود.

 

سرمایه گذاری پویا برای خرد یک قطعه چوبی بزرگ

می توانید برای نقطه کانونی دکوراسیون داخلی منزل خود از چوب کمک بگیرید. برای خرید یکی از قطعه های چوبی دکوراسیون خانه خود مانند مبلمان، میز کنسول یا بوفه ای شیک و مجلل هزینه قابل توجهی را در نظر بگیرید. زیرا همان قطعه می تواند به نقطه کانونی دکوراسیون داخلی منزل شما تبدیل شود و زیبایی و شکوه دکوراسیون داخلی منزل تان را تضمین کند.

 در این مقاله خواندید:

  • از چوب برای دکوراسیون پنجره ها استفاده کنید
  • استفاده از پرده های تزیینی چوبی برای تقسیم فضا
  • با چوب های روشن فضای اتاق را بزرگ تر جلوه دهید
  • چوب گزینه ای مناسب برای پیش بخاری شومینه است
  • سرمایه گذاری پویا برای خرد یک قطعه چوبی بزرگ