با استفاده از چوب دکوراسیون داخلی منزل خود را متفاوت کنید

گرما، راحتی،بافت و مواد ارگانیک همواره همان چیزهایی هستند که مردم دوست دارند آنها را در اطراف و در خانه خود داشته باشند.چوب ماده ای طبیعی است که می تواند طبیعت را به خانه شما بیاورد.چوب می تواند نماد زیبایی و آرامش در هر دکوراسیونی باشد و شما می توانید از آن در دکوراسیون منزل خود استفاده کنید.چه از نظر کف پوش و چه از نظر جزییات معماری،چوب از تطبیق پذیرترین مواد برای استفاده در دکوراسیون داخلی منزل به شمار می رود.

1.با استفاده از چوب هایی با رنگ روشن فضای اتاق را بزرگ تر جلوه دهید

هنگام انتخاب رنگ چوب برای مبلمان و وسایل دیگر ، حتما به میزان بزرگی و اندازه فضا توجه کنید. چوب هایی با رنگ روشن می توانند یک فضای کوچک را بزرگ تر جلوه دهند در حالی که چوب هایی با رنگ تیره از وسعت فضا می کاهند و آن را بسته تر نشان می دهند. اگر فضای مورد نظر شما بیش از اندازه کوچک است و همچنان می خواهید از چوب استفاده کنید، با طیف های روشن چوب بازی کنید و با استفاده از چوب های روشن با شدت های مختلف به تفکیک فضا در قسمت های مختلف بپردازید.

2.انجام کارهای دستی بر روی عناصر چوبی

عناصر چوبی این قابلیت را دارند که با اعمال تغییری در آن ها به سرعت و به راحتی نو و زیباتر شوند و جلوه آن ها به کلی دگرگون شود.می توانید برای ایجاد تنوع در دکوراسیون فضا به رنگ آمیزی یک عنصر چوبی موجود در آن بپردازید و به این وسیله رنگ حال و هوای جدید را به فضا وارد کنید.

3.استفاده دوباره از چوب در دکوراسیون داخلی منزل

امروز با رواج راه کارهای سازگار با محیط زیست در دکوراسیون داخلی منزل، استفاده دوباره از عناص چوبی با روش ها و گونه ها ی نو می تواند ایده خوبی برای نو کردن جلوه دکوراسیون منزل شما باشد. 

4.چوب را در قلب جزییات معماری به دکوراسیون منزل اضافه کنید

آیا می خواهید یکی از دیوارهای معمولی و ساده منزل خود را به یک دیوار متمایز و چشمگیر تبدیل سازید؟می توانید با افزودن قطعه های دکوراتیو چوبی یا تاج های چوبی به دیوار،به آسانی جلوه دیوار را به گونه ای چشمگیر تغییر دهید و آن را دگرگون سازید.

/ 1 نظر / 21 بازدید