با استفاده از چوب دکوراسیون داخلی منزل خود را متفاوت کنید-2

با استفاده از چوب دکوراسیون داخلی منزل خود را متفاوت کنید-2

 

کفپوش های چوبی طرح دار می توانند به فضای داخلی زیبایی بخشند

در راهروها، هال، ورودی و اتاق های بزرگ به جای استفاده از قالیچه  و فرشینه ها از کفپوش های چوبی طرح دار و دکوراتیو استفاده کنید.همچنین می توانید با استفاده از کفپوش های چوبی در رنگ های متضاد و متفاوت برای فضاهای مختلف و مجاور، افزون بر زیبایی بخشیدن به فضا، به تفکیک و تعریف فضاها بپردازید. از کرک به فوایدش در  دکوراسیون داخلی   استفاده کنید.بسیاری از مردم ممکن است ندانند که کرک یا همان چوب پنبه یکی از فرآورده های چوب است که از چوب درخت بلوط ساخته می شود.کفپوش های کرک در زیر پا بسیار گرم و نرم هستند و عایق صوتی خوبی به شمار می روند. استفاده از این ماده در مناطق پر رفت و آمد و پر سر و صدای خانه مانند اتاق بازی یا فضای ورودی خانه در کفپوش بسیار توصیه می شود. این نوع کفپوش چوبی سازگار با محیط زیست است و از لحاظ طرح و رنگ تنوع فراوان دارد.

استفاده از چوب به صورت گروهی، برای اضافه کردن جذابیت دیداری:در بیشتر عکس هایی که در مجله های دکوراسیونی هست و تصویر یک چیدمان جذاب را نشان می دهد، از چوب در جایگاه های مختلف کنار هم استفاده شده است.برای نمونه یک میز پذیرایی چوبی در کنار قفسه کتابخانه ای از جنس چوب در کنار کانتر آشپزخانه جوبی و کفپوش چوب می تواند یک گروه چوبی را برای دکوراسیون داخلی منزل زیبا و جذاب تشکیل دهد.

ترکیب و هماهنگی انواع مختلف چوب:

در زندگی امروزی تنوع و نوآوری برای از بین بردن فضای کسل کننده پیرامون لازم است.با ترکیب و بازی با انواع چوب ها در دکوراسیون داخلی منزل خود، می توانید  دکوراسیون داخلی  را از حالتی معمولی و ساده به فضایی جذاب تبدیل کنید. برای نمونه در آشپزخانه، برای کابینت های زیرین و بالایی از چوب های مختلف استفاده کنید و این دو قسمت را با انتخابی مناسب برای سطح کانتر به هم مرتبط سازید.این کار شاید به ظاهر عجیب باشد اما در عمل بسیار جالب و خوشایند است.

سقف چوبی: 

زمانی که برای پوشش سقف از چوب استفاده می کنید، گرما و احساسی آرام و طبیعی در بالای سر خود خواهید داشت که بسیار خوشایند است. از این روش برای دکوراسیون سقف فضاهای مختلف خانه خود استفاده کنید.

/ 0 نظر / 31 بازدید