با رنگ سبز تمرکزتان را بالا ببرید

تمرکز در اتاق کار با رنگ سبز:

رنگ سبز در دکوراسیون اتاق کار سبب می شود تمرکز شما بر کاری که انجام می دهید چندین برابر شود و در نتیجه با سرعت بیشتری کار خود را به اتمام می رسانید و می توانید دقایق بیشتری را در کنار اعضای خانواده خود سپری کنید. دیوارها را با سبز ملایم رنگ آمیزی کنید و رنگ های هماهنگ دیگری را نیز در دکوراسیون جای دهید.

از رنگ ارغوانی محتاطانه استفاده کنید:

اگرچه رنگ بنفش و ارغوانی سمبل سلامت و احساسات عاشقانه است، اما از این رنگ به مقدار زیادی در طبیعت مشاهده نمی شود و تنها جنبه دکوراتیو و هنری دارد. اگر شما واقعا به وجود این رنگ در دکوراسیون خود تمایل دارید، تنها مقداری از آن را در کنار رنگ های طبیعی قوی مانند زرد و سبز استفاده کنید.

برای ایجاد جلوه ای طبیعی در خانه از رنگ قهوه ای استفاده کنید:

اگر جلوه چوب یا چرم را دوست دارید و می خواهید دکوراسیون خانه شما جلوه ای طبیعی داشته باشد از رنگ قهوه ای در دکوراسیون خانه تان استفاده کنید. البته رنگ قهوه ای ممکن است در برخی از افراد ایجاد افسردگی کند.

رنگ مشکی تنها برای اتاق نوجوان مناسب نیست:

شما می توانید در صورت تمایل از رنگ مشکی در کنار سفید برای هر فضایی در خانه استفاده کنید. تنها مشکل استفاده از رنگ سیاه در دکوراسیون این است که سبب می شود فضا تنگ تر به نظر رسد. یکی از ایده های زیبا برای دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سیاه این است که سقف اتاق را با رنگ مشکی رنگ آمیزی کنید و از نورپردازی ستاره ای روی سقف استفاده کنید. در این صورت دکوراسیونی با زمینه و موضوع شب در اتاق خواهید داشت.

/ 0 نظر / 17 بازدید